Helena Vondráčková vyprodala o Vánocích pražskou Lucernu

PRAHA | Už po patnácté vyprodala Helena Vondráčková o Vánocích pražskou Lucernu. Hosty jejího svátečního koncertu byli tentokrát Olga Lounová a 4 Tenoři. Informuje Agentura MM Praha.

Helena Vondráčková | foto: Agentura MM

Legenda českého popu během tříhodinového programu zazpívala své největší hity od 60. let do současnosti. Nechyběly ani vánoční hity jako Hodně štěstí, Bílé Vánoce či Vánoce, Vánoce přicházejí.

„Lidé v Lucerně opět vytvořili překrásnou atmosféru a defacto celou dobu zpívali se mnou a s mými hosty, Olinkou a 4 Tenory. Právě Olinka Lounová bude příští rok hostem mého nového turné Vzhůru k výškám,“ svěřila Helena Vondráčková. Tu v Lucerně doprovázela její kapela Charlie Band rozšířená o smyčcovou sekci.

Vánoční koncert Heleny Vondráčkové provázela i vzpomínka na jejího nedávno zesnulého kolegu a kamaráda Karla Gotta. A to jak prostřednictvím promítaných fotografií z jejich společných koncertů v newyorské Carnegie Hall tak i v písni Bílé Vánoce či v prezentaci Slavíkových hitů Lady Carneval a Už z hor zní zvon v podání 4 Tenorů.

Reklama: