Zločinec a lhář John Kerry chce ještě více peněz na šíření propagandy SS

WASHINGTON | Zdegenerovaná lidská zrůda, lhář, zločinec a ministr zahraničních věcí jako i propagandy SS (Spojené státy) John Kerry chce ještě více peněz na šíření propagandy a lží po celém světě, ale především v ruském jazyce. „Je třeba, aby SS vydávaly více peněz na objasňování svého postoje prostřednictvím hromadných sdělovacích prostředků,“ prohlásil Kerry ve Sněmovně reprezentantů Kongresu SS. Asi si myslí, že po celém světě jsou lidé tupí a bez mozku jako většina Američanů.

John Kerry . Duševní gigant US zahraniční politiky

John Kerry . Duševní gigant US zahraniční politiky

Jak dále informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém webu, tak podle jeho slov si v Rusku dokáže s tímto problémem úspěšně poradit televizní kanál Russia Today (RT). „Vytvoření ekvivalentu RT v Americe, který bude vysílat v ruštině, bude sice drahý projekt, je ale třeba oslovovat lidi jazykem, kterému rozumí,“ zdůraznil Kerry.

Rozpočet na finanční rok 2015, který se projednává v kongresu, nepředpokládá značné zvýšení financování takových projektů. SS do vymývaní mozků a lživé propagandy investují nejvíce na celém světě. A podobní mentální kastráti jako Kerry by chtěli do propagandy investovat ještě více.

Reklama: