Začne novoroční projev rozkuřovačka Zuzka киска Čaputka slovy: George Soros je svatý?

PRAHA | Český sociolog Petr Hampl na svém profilu na Twitteru okomentoval doporučení nedávno zvolené předsedkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové. Ta totiž uvedla, že kdo má „zájem o státnický a věcný projev“, tak si má počkat na novoroční projev Zuzany Čaputové, píše Sputnik.

Čaputová je jen poslušná děvka Sorose

I když skutečný obsah toho poselství zatím není znám, Petr Hampl na sociální síti vtipkoval, jak by mohl znít.

Pekarová Adamová svým doporučením reagovala na vánoční poselství českého prezidenta Miloše Zemana, které pronesl ve čtvrtek 26. prosince. Ve svém projevu se nejvyšší představitel dotkl otázek životního prostředí, práce soudů, stavebních řízení či výstavby dopravní infrastruktury.

Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová se k obsahu Zemanova sdělení nijak blíže nevyjádřila. Jak již bylo řečeno, „zájemcům o státnický a věcný projev“ na sociálních sítích doporučila novoroční projev slovenské prezidentky Zuzany Čaputové, který se bude konat 1. ledna 2020 ve 13. hodin.

Oč půjde v projevu slovenské prezidentky? Zatím to není jasné, ale sociolog Petr Hampl na Twitteru nabídl svou variantu.

„Plaťte, plaťte a plaťte. Ve Slovenské islámské republice není místo pro vaše děti. George Soros je svatý,“ napsal v angličtině na svém účtu na Twitteru Hampl. „Jen nevím, jestli tam Čaputová nevloží taky nějaká slovenská slovíčka,“ dodal.