Na české politické scéně se našel „zachránce“ republiky

Konečně se objevil spasitel, který narovná všechny křivdy současné společnosti. Občané můžou jásat, protože záchrana přichází z míst nejváženějších, přímo z pražské Letné! Jan Čižinský založil nový projekt 3000 statečných, pomocí kterého má tu naší kotlinu postavit na nohy.

Kateřina Konečná

Motivace mu rozhodně nechybí a má také bohaté zkušenosti. Přece jenom podařilo se mu skoro nemožné, z luxusní pražské čtvrti dokázal udělat…no luxusní pražskou čtvrť pro lepší lidi. A teď se rozhodl sehnat 3000 lepších lidí z dobrých rodin, kteří by měli po republice šířit stejné myšlenky a nápady, které tak skvěle fungují na Letné.

Jejich hlavní zbraní by měla být slušnost, to je asi podle nich hlavní problém naší republiky. Ne milion lidí v chudobě, ne hanebně nízké mzdy, korupce, extrémně dlouhé čekací doby u soudu, lékaře nebo na úřadě.

Lidé prostě nejsou tak slušní jak by si kavárnici z pražské Letné přáli. V tom to podle Čižinského všechno vězí. Občas si dokonce lidé dovolí i od plic říct, co všechno je v této republice štve. A s tím se očividně musí něco udělat.

No…držím těmto apoštolům pravdy a lásky palce… až dorazí třeba k nám na severní Moravu, kde máme se spasiteli bohaté zkušenosti. Lidé podvedeni “spasitelem“ Bakalou by mohli vyprávět…

Reklama: