McCain zuří: Vojenská rozvědka Pentagonu je proti vyzbrojování Ukrajiny

WASHINGTON | Náčelník vojenské rozvědky Pentagonu Vincent Stewart má za to, že dodávky zbraní ukrajinské armádě nezmění poměr sil na východě Ukrajiny. Podle jeho slov je to spojeno s tím, že americké zbraně se každopádně nedají dodat ukrajinské armádě v krátkém termínu. Informovala rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém zpravodajském webu, o zpochybnění vyzbrojování Ukrajiny, které sice bylo zdůvodněno jen logisticky, ale bylo zpochybněno.

Orangutan McCain

Orangutan McCain

Americký senátor John McCain zdůraznil, když komentoval Stewartova slova: „Zbraně je možné Ukrajině dodat třeba hned zítra, na to přece existuje nákladní letectvo,“ zuřil válečný deviant a sadista. 22. února řekl mentální potrat McCain v interview pro americký televizní kanál CBS, že se stydí za amerického prezidenta, celý stát a za sebe sama kvůli tomu, že Washington neposkytuje Kyjevu patřičnou vojenskou pomoc.

Slova náčelníka americké vojenské rozvědky Vincenta Stewarta mohou vyznívat i jako obava, že v případě oficiálních dodávek zbraní z SS (Spojené státy) na Ukrajinu, by mohla Ruská federace vyzbrojit domobrance Novoruské unie, pak by došlo k proxy válce jako ve 20. století mezi oběma mocnostmi.

Reklama: