Řeporyjský prasečí rypák, smrdutý oposum s malým penisem

PRAHA | Na své stránce na sociální síti Facebook si Jiří Vyvadil troufl nechat kritický komentář vůči zesnulé herečce Táně Fischerové. Starosta Řeporyjí a prasečí rypák jako i nacistická svině Pavel Novotný porušil svůj slib a hned na to reagoval. A nejen to.

Pavel Novotný jako pytel lidských hoven třikrát jinak

„Po úmrtí české herečky a politické aktivistky Taťany Fischerové advokát a bývalý předseda Československé strany socialistické Jiří Vyvadil nezaváhal a ostře se kriticky vyjádřil vůči její osobě a navíc se přiznal, že kvůli jejímu odchodu vůbec netruchlí,“ píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Táňa Fischerová zemřela? Byla to klasicky nenávistná havlistka, která příspívala k rozdělení společnosti. Co si nalhávat… Nikdy nemohu litovat odchodu toho, kdo roznášel jen zlo a navíc se tvářil jako láska a pravda,“ sdělil ve svém příspěvku bývalý poslanec a politik Vyvadil.

Prasečí rypák Novotný vyhrožuje fyzickým napadením

Chystá se Pavel Novotný sníst na záchodě vlastní hovno? repro: stream.z

Ve svém tweetu na sociální prasečí rypák z ODS a starosta deviantních voličů z Řeporyjí sítí zmínil, že slíbil předsedovi ODS, že bude jednat slušně. Nicméně, dodržet svůj slib zřejmě nedokázal a ve svém tweetu Vyvadila ani trochu nešetřil. Navíc prohlásil, že nezaváhá na něj fyzicky zaútočit, když ho potká, čímž mohl spáchat přečin nebezpečného vyhrožování.

„Tenhle smrdutý tuplovaný oposum s malým penisem má kliku, že jsem panu předsedovi slíbil, že nebudu vyjma Ondráčka sprostý. Vyvadile, ty seš takovej, sakfra, takovej Kristelová, že ti plivnu do obličeje ne až tě náhodou potkám, až tě potkám cíleně ty chcanko ubohá. Chcípni,“ nezdržel svůj vztek starosta Řeporyjí.