Proč greténskou hysterii spustili zrovna v roce 2019? Řízený ekonomický armagedon pro EU

ČESKÉ BUDĚJOVICE | Martin Konvička se na svém Facebooku vyjádřil k tomu, proč musela být tzv. greténská hysterie spuštěna zrovna v roce 2019.

Martin Konvička se zamyslel nad gretény

Docent Konvička, entomolog, který se specializuje na lepidopterologii, ve svém příspěvku odkazuje na rozhovor s českým ekonomem Pavlem Kohoutem. Podle jeho mínění jde totiž o naprosto zásadní rozhovor, který dokonale vysvětluje, proč Timmermansova klaka musela spustit greténskou hysterii zrovna v roce 2019.

„…protože počínaje rokem 1. lednem 2020 začne pro EU řízený a záměrný ekonomický armagedon – a muselo se to na něco svést. A není nad klima, na klima lze svést cokoli,“ uvádí odborník na biologii docent Konvička, který se věnuje i ekologii se zdravým rozumem.

Docent z Český Budějovic dodává ale, že on, ani Pavel Kohout, však netuší, proč to Brusel dělá. „Možná v tom je ideologická tupost (tipoval bych u Lejnové, Merkelbáby), možná opravdu sadismus vůči spoluobčanům (Timmermans), zcela určitě blbá stádnost,“ přemýšlí.

Jistá je však podle jeho názoru jedna věc. „Jisté je, že normální premiér normální země by už dávno Bruselu oznámil, že k 1. lednu 2020 s tou srandou končí, a pokud se to nějaké členské zemi nelíbí, nastane čas k obšancování jejích aktiv. Jenže my nemáme normálního premiéra normální země,“ rýpl si při této příležitosti i do hýkavce Andyho Babiše.

Andy Babiš | repro: facebook (@AndrejBabis)

Reklama: