Svině Soros chce zničit Evropu invazí vetřelců

BUDAPEŠŤ | Maďarský premiér Viktor Mihály Orbán označil politiku Evropské unie, která se příznivě staví k masové migraci, za jednu ze dvou nejzávažnějších chyb politického bloku, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

George Soros na odstřel?

Maďarský lídr, uvedl, že masová migrace a současný stav hospodářství eurozóny budou v následujícím roce
hlavními problémy, kterým budou členské státy EU čelit.

Pro maďarské noviny Magyar Nemzet premiér uvedl: „Každý inteligentní člověk ví, že rok 2020 bude pro Evropu těžkým rokem. V Bruselu se udělali dvě vážné chyby. Jedním z nich bylo přijímání migrantů a druhým bylo narušení evropské hospodářské politiky.“

Turku usměj se vyletí ptáček – Erdoğan (vlevo) a Orban | repro: bbj.hu

„Přistěhovalectví bude pro Evropu klíčovým problémem. Nejen dnes, tento rok nebo rok po něm, ale po celá desetiletí. Definuje evropskou politiku a vztahy mezi evropskými zeměmi. V západních zemích, kde byly migranti přijati, se muslimská populace z roku na rok zvyšuje a křesťanská populace klesá,“ poznamenal Orbán.

Dodal, že mnoho pro masovopristěhovaleckých zemí nepřijatelné maďarskou filozofii omezování přistěhovalectví a zaměřování se na pro-rodinnou politiku: „Brusel neustále útočí na maďarské právní předpisy, které zaručují ochranu našich hranic, zatímco nedávají ani cent na naši hraniční bariéru,“ uvedl.

Jako alternativu k hromadné migraci Maďarsko propaguje zvýšení porodnosti. V rámci maďarského rozpočtu na rodinu na rok 2019 mohly maďarské páry získat půjčku ve výši 30 000 eur, která je odpuštěna potom, jako manželé mají tři děti.

Maďarský lídr se zmínil také o vlivu levicového americko-maďarského miliardáře a zločince George Sorose a jeho sítě nevládních organizací na migrační politiku EU a uvedl: „Sorosova síť dosahuje bod, ve kterém chce změnit Evropu na kontinent smíšených kultur, možná i odstranění národních států. Budou nadále usilovat o tento plán a budou využívat všechny své nástroje.“