Mluvčí Bílého domu Josh Ernest je sprostý lhář – Tvrdí, že dohody z Minsku porušuje domobrana, ale Kyjev je nezačal vůbec plnit

WASHINGTON | Spojené státy (SS) jsou si přejí konec ozbrojeného konfliktu, tak taková hovadina zazněla také z tlamy lháře z Bílého domu, co tam působí jako pucflek vůdce SS Obamy pro komunikaci: „Nemůžeme vyjádtřit úlevu,“ komentoval dál Josh Ernest dění na Ukrajině, kdy z porušování Minských dohod obvinil novoruskou domobranu. „věříme, že Rusko je odpovědné za porušování dohod z Minsku,“ řekl šiřitel amerických lží Ernest.

Josh Earnest - Vyslanec pekel

Josh Earnest – Vyslanec pekel

My věříme, proto to tak je; Informace jen z médií – Družice mlčí

„Viděli jsme mediální zprávy, jak ukrajinské i separatistické síly zdánlivě stahují své těžké zbraně. Jsme znepokojeni pokračujícím porušováním minské dohody ze strany proruských separatistů za podpory Ruska,“ řekl duševní odpad a vyjádřil svou mentální poluci Josh Ernest.

Je zajímavé, že k Ukrajině, kde probíhá proxy konflikt mezi velmocemi, jsou informace v SS používány jen z médií, kde jsou jejich družice? Nebo je nikdy neměli a byla to stejná pohádka jako přistání Američanů na měsíci? Rok informují, jen jak v oblasti média informují a stále používají slovo, že věří, tudíž neví.

Bílý dům šíří úmyslné lži. To potvrzuje i prohlášení Ukrajiny

To že Josh Ernest šířil úmyslnou lež je zřejmé z oficiálního prohlášení Ukrajiny: „Těžkou techniku na kontaktní linii ponecháváme, kdyby přišel protiútok,“ stojí na ukrajinském vládním webu a to je absolutní porušení Minské dohody. Na druhou stranu Novoruské jednotky stáhly více jak 85 % těžkých zbraní z kontaktní linie.

Tudíž Bílý dům lže a šíří protiruskou propagandu, jelikož pokud by Novoruskou unii podporovala Moskva, tak jak je Kyjev podporován Washingtonem, tak by Novoruské jednotky už minimálně půlroku tábořily na Majdanu.

Z texaského Carlsbadu okupovaném a anektovaném SS John Vojtek