Bude vůdce SS Trump zabit při bombardování Washingtonu? Byly odhaleny okolnosti rozkazu zločinu vraždy generála Sulejmáního

WASHINGTON | Vůdce Spojených států (SS) Donald John Trump se rozhodl pro vraždu íránského generála Kásima Sulejmáního po útoku na vojenskou základnu SS v Iráku koncem prosince, oznámila agentura Bloomberg. Vůdce SS Trump, tak převzal nástupnické žezlo válečných zločinů přímo z rukou svého předchůdce Adolfa Hitlera.

Bílý dům ve Washingtonu v plamenech | repro: YTB

V důsledku útoku na okupační základnu v Iráku zahynul jeden americký voják. Kdo za útokem stál není jasné, ale poté nařídil válečný zločinec a vrah Trump svým poradcům, aby zahájili plánování leteckého útoku.

„Zabývali se tím poradce pro národní bezpečnost Robert O’Brien, ministr zahraničí Mike Pompeo a viceprezident Mike Pence. Plány byly projednávány pomocí chráněných kanálů, jiní pracovníci Bílého domu o tom ani nevěděli,“ tvrdí agentura Bloomberg, kterou cituje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Podle informace od jednoho zdroje američtí vojáci nesledovali přímo Sulejmáního. Rozhodnutí o vraždě přijal Trump poté, co mu rozvědka oznámila, že se generál nachází na letišti v Bagdádu. Dva jiné zdroje agentuře oznámily, že Bílý dům věděl přesně dobu příletu Sulejmáního do Bagdádu a sledoval jeho trasu.

Vůdce DJ Trump

„Bylo to naplánováno, aby bylo zabráněno dalšímu krveprolití, byla to obranná akce,“ řekl O’Brien v průběhu telefonického briefingu pro novináře. Vraždu označil za „sebeobranu“.

Akt Spojených států je otevřené vyhlášení války Íránu, který nyní má právo vraždit americké občany a americké vojáky jako potkany a má právo v odvetě vybombardovat Bílý dům a Washington do doby kamenné.

Reklama: