Americký mentální potrat Kerry přiznal, že SS páchají ekonomický terorismus, ovšem že jej mrzí, že málo úspěně

WASHINGTON | Protiruské sankce mají značný záporný vliv na ekonomiku Ruské federace (RF), nejsou ale dostatečné k tomu, aby prezident Ruska Vladimir Putin změnil svou pozici. O tom je přesvědčen ministr zahraničí SS (Spojené státy) John Kerry. Jenže Američané nikdy nevysvětlili, proč by je měl kdokoliv na světě poslouchat na slovo, to je stejná pozice jako nacistického Německa, ovládnout imperiálně svět.

John Kerry . Duševní gigant US zahraniční politiky

John Kerry . Duševní gigant US zahraniční politiky

Hlas Ruska citoval Kerryho doznání, že SS vůči Rusku páchají ekonomický terorismus: „Omezení mají na Rusko vliv. A pokoušíme se toho využít… Třeba rubl ztratil 50 procent ceny, únik kapitálu činil 51 miliard USD. Podle ekonomických prognóz vstoupí ruská ekonomika letos do recese. Sankce mají nesporně značný účinek, nestačí ale k tomu, aby se prezident Putin vzdal své strategie“, řekl John Kerry. Vesele s s úsměvem idiota přiznal k páchaní ekonomických zločinů.

Pozice SS vytvoří nejsilnější mocenský blok – Čína a Rusko

Mentálně zaostalý Kerry navíc 25. února prohlásil, že SS jsou připraveny zavést další protiruské sankce v případě neplnění minských dohod, avšak neřekl jaké prostředky k tomu Rusko má, spíše žádné. Neupřesnil přitom, kdy byly tyto sankce připraveny a v čem spočívají.

Už i američtí politologové varují: Tlak na Rusko vytvoří pevné a pro SS nebezpečné spojenectví mezi Čínou a Ruskem a nejen ekonomické, ale především vojenské. Čína již dnes prohlašuje, že nepřipustí, aby SS v oblastech čínských zájmů dominovaly.

Reklama: