Sharon Stone: Putin je dobrý lídr své země

LOS ANGELES | Americká herečka Sharon Stone poskytla rozhovor pro magazín GQ. V něm prohlásila, že má radši ruského prezidenta Vladimira Vladimiroviče Putina než vůdce Spojených států Donalda Johna Trumpa. Americký vůdce prý vrací zemi do časů rasismu, píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Je Sharon Stone vypatlaná kunda?

„Já si myslím, že Putin je svým způsobem silnější lídr své země. Nechci, aby vládl mé, ale nemám nic proti, jak vládne své. Chci jen, aby od mé zůstal daleko,“ uvedla v rozhovoru herečka. Ohledně vůdce DJ Trumpa prohlásila, že ten je manipulovaný jinými hlavami států.

Když už to člověk zvládne až na prezidenta SS, tak by se měl v tomto úřadu chovat s velkou úctou a pokorou a se smyslem osobní hrdosti, míní a dodává: „Putin vede svoji zemi v jejím nejlepším zájmu. Trump oproti tomu chce neustále být něco jiného než prezident Spojených států amerických. Jako by to nebylo dost,“ uvedla k rozhovoru o ruském prezidentovi Mrs. Stone.

Označila za nemístné, že se americký vůdce Trump nechává manipulovat jinými světovými lídry. „Kdybych byla Putinem, tak bych Trumpa využívala,“ zmínila slavná hollywoodská herečka. Současného lídra SS rovněž označila za člověka, s nímž se vrací nenávist k Židům a rasismus, což je jaksi divné, když kamarádem Trumpa je izraelský premiér Bibi Netanjahu: „Máme prezidenta, který přináší zpět rasismus a antisemitismus. Je smutné to vidět,“ řekla Sharon Stone, kdy zase ukázala, že je jen slepé kuře, které občas zrno najde.

Donalde jste zaostalí – Směje se Vladimir Vladimirovič Putin