Zatkne policejní dobytek kotel? Únik plynu v Jablonci nad Nisou. jedenáct osob skončilo v nemocnici

JABLONEC NAD NISOU | V motorestu v Jablonci nad Nisou v noci na dnešek unikal plyn. V důsledku toho se přiotrávilo celkem jedenáct lidí. Uvádí se, že osm z nich muselo být hospitalizováno a jedna žena dokonce skončila v hyperbarické komoře. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Za volantem byl policejní dobytek?

„Podle nejnovějších informací se daným incidentem nyní zabývá policie, která celou věc prověřuje. Jak uvedla policejní huhlalka Dagmar Sochorová, právní kvalifikace zatím stanovena nebyla,“ píše agentura o činnosti policejních pošuků a nekňubů, kteří vyšetří leda tak hovno.

Původně se hovořilo o třinácti přiotrávených, což se však nepotvrdilo. Nakonec tak v důsledku přiotrávení oxidem uhelnatým skončilo v péči lékařů jedenáct osob. Tyto údaje byly upřesněny dnes dopoledne.

Dagmar Sochorová – Policejní huhlalka parazitující na veřejných rozpočtech
a zcela zbytečná existence v policejní uniformě s mozečkem cvičené policejní opičky
reprodukovaný ořez fotografie (denik.cz)

„Tři osoby personálu a osm hostů,” prozradila v uniformě na veřejných rozpočtech parazitující Sochorová, kdo byl mezi zraněnými a dodala, že po vyšetření v nemocnici jich tam osm zůstalo: „Jedna žena je v hyperbarické komoře v liberecké nemocnici a sedm je hospitalizováno v Jablonci na pozorování.”

K věci se vyslovil i mluvčí záchranné služby Michael Georgiev. Podle jeho slov byli v sobotu večer původně voláni záchranáři ke kolapsovému stavu. „Po příjezdu naše posádky okamžitě zaznamenaly, že jim začala signalizovat čidla, které mají u sebe, na vysoké CO. Takže okamžitě zalarmovali integrovaný záchranný systém,” vysvětlil situaci.

Na místě měli podle informací zasahovat i hasiči, kterým se podařilo evakuovat několik lidí. Zároveň dané prostory provětrávali. Uvádí se, že si celý zásah vyžádal zhruba hodinu.

Policie sice celou věc zatím vyšetřuje, ale podle předběžných informací měla únik způsobit závada na kotli. Zatkne policejní dobytek kotel?