Dar boha! Islámský stát děkuje vůdci SS Trumpovi jako spojenci za vraždu generála Suljmáního

LONDÝN | BBC informuje, tak teroristé jásají, když osalvují vraždu íránského generála Kásima Sulejmáního. Stal se vůdce SS novým prorokem mu-slimáckých teroristů, když teroristé mluví o vraždě kterou nařídil Trump, jako o daru z nebes či činem boha.

Slouží vrah Trump jako vůdce SS i teroristům IS?

DJ Trump zaodil závoj maskování a otevřeně svým činem přiznal, že IS a SS jsou spojenci, tak jak za doby SSSR byly SS spojenci teroristů v Afganistanu, které přes Pákistán vyzbrojovali a naučily mu-slimáky řezat hlavy na VHS video záznamy, které pak CIA šířila po SSSR.

„Teroristé Islámského státu se těší ze zabití íránského velitele jednotek Kuds, generála Kásima Sulejmáního. Informuje o tom s odkazem na týdeník teroristů Al-Naba Mina Al-Lami z redakce BBC Monitor,“ píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Uvádí se, že Al-Naba reaguje na smrt íránského generála kladně. Al-Lami poznamenává, že týdeník IS otevřeně nehovoří o roli Spojených státu, a píše o likvidaci Sulejmáního jako o božím aktu na podporu IS a všech muslimů.

Al-Naba také odkazuje na historické události římsko-perských válek, které povolily muslimům ovládnout území Perska a část východní Římské říše. Také píše o tom, že pozastavení operace SS a jejich spojenců proti IS dávají skupině šanci na obnovu.

„Toto je typické pro džihádisty v takových situacích: jsou škodolibí a modlí se, aby Bůh oslabil jejich nepřátele jejich rukama ve prospěch džihádistů,“ uvedla Al-Lami.