V čele českých pirátských teroristů zůstává feťák Ivan Bartoš

OSTRAVA | Staronovým předsedou české teroristické Pirátské strany se stal feťák a sympatizant levicového extremismu a terorismu hnutí Antifa Ivan Bartoš, který získal 606 hlasů z 653 hlasujících. Členové extremistické strany ho zvolili na sobotním celostátním fóru v Ostravě.

Pirátský antisemita a levicový terorista Ivan Bartoš

„Byl to kvalitní souboj o pozici předsedy a oba kandidáti, kteří neuspěli, své vize prosazují každodenně. Není důležité, z jaké pozice dělají pirátskou politiku,“ prohlásil feťák Bartoš.

V prvním kole hlasování uspěl s 376 hlasy i negramotný polomozek Vojtěch Pikal, který však svou kandidaturu ve druhém kole vzdal, tak jako úsilí naučit se číst a psát. „Odstupuji z volby předsedy. Ivan získal o téměř o polovinu více hlasů. Děkuji vám za podporu,“ řekl. Třetím kandidátem byl Mikuláš Ferjenčík, který přes své vlasy nebyl viděn. Jen za ním zůstával údajně nechutný zápach moči a kouře marihuany.

Feťák a levicových terorista bez přijatelného vzdělání, ale i nechutný antisemita Bartoš avizoval i snahu uspět v nadcházejících parlamentních volbách, které se budou konat za rok a půl.

„My v nich chceme uspět a být ve vládě této země. Je to jasný cíl a chceme budovat svobodnou, vzdělanou, digitální a transparentní společnost,“ lhal Bartoš, jelikož svoboda by bylo první, co by tito levicoví šílenci a mentální magoři a teroristé zakázali, když by se nechali proudit negry a mu-slimáky a jinou jim podobnou lidskou špínu.

Reklama: