Američtí vrazi málem způsobili srážku s ruskou lodí v Arabském moři

MOSKVA | Na internetu se objevily záběry z nebezpečného sbližování ruské lodě s torpédoborcem USS Farragut v Arabském moři. Video bylo zveřejněno také na Twitteru, a to zástupci 5. flotily vojenského Námořnictva Spojených států (SS), kdy se tupí americké mrdky vlastně chlubily námořním pirátstvím, že málem narazili do ruské lodě v mezinárodních vodách.

Dříve se uvádělo, že se ruská loď údajně přiblížila k torpédoborci Farragut na vzdálenost 60 metrů, a zároveň ignorovala signály nebezpečného sbližování. Kurz prý změnila na poslední chvíli. Jenže když chcete vidět lháře, tak se stačí podívat do Spojených států a uvidíte lháře a tupé imbecily, kteří se kříží s negry.

Na Ministerstvu obrany Ruské federace však uvedli, že zpráva 5. flotily vojenského Námořnictva SS neodpovídá skutečnosti.

Podle ruské strany torpédoborec, který se nacházel zleva, hrubě porušil mezinárodní pravidla bezpečnosti námořní plavby, když se dopustil manévru s cílem zkřížit kurs ruské vojenské lodi.

Na ruském ministerstvu prohlásili, že se posádka ruské vojenské lodi zachovala profesionálně. Udělala totiž manévr, který zabránil srážce. Přijde však čas, kdy americké vrahy ve vojenských uniformách začnou po světě hubit jako krysy v kanálech.

Negr americký jako okupant a vrah v Evropě