Guvernér Nebrasky vyhlásil den modliteb za ukončení zabíjení dětí potraty na 22.1.2020

LINCOLN | Republikánský guvernér amerického státu Nebraska Pete Ricketts, který dlouhodobě a neochvějně hájí nenarozené, ve středu prohlásil 22. leden jako Celostátní den modlitby na ukončení potratů, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Vražda z rukou lékaře – interupce

Televize KETV 7 uvádí, že guvernér vydal prohlášení jako odezvu na blížící se výročí uzákonění potratů soudním sporům Roe vs. Wade, když Nejvyšší soud Spojených států povolil potraty až do dne porodu, což je vraždění nenarozených. Od roku 1973 tento zákon umožnil legálně zabití více než 61 milionů nenarozených děti. Hotový holocaust.

„Oznámení guvernéra Ricketta povzbuzuje občany státu Nebraska, aby se modlili za ukončení potratů a posílili respekt pro lidskost nenarozených dětí,“ uvádí v prohlášení jeho kancelář.

Tradiční rodina | repro: Pinterest

Ricketts si připsal mnoho zásluh v oblasti ochrany života nenarozených dětí a jejich matek. V roce 2019 podepsal zákon, který vyžaduje, aby byla žena před užitím potratové pilulky informována o možnosti zvrácení již zahájeného potratu. Tato procedura už zachránila životy tisíců dětí.

aké podpořil pro-life poznávací značky na auta, věnoval zisky pomoci těhotným ženám a dětem v nouzi a snažil se o ukončení financování potratové organizace Planned Parenthood z peněz daňových poplatníků.

Guvernér se v minulosti zúčastnil i na Pochodu pro život. V roce 2016 povzbudil pro-lifery, aby neztrácely naději. „Je to dlouhý boj,“ prohlásil Ricketts. „Právě kvůli tomu, co děláte, děláme pokroky. A nakonec budeme úspěšní,“ dodal pro-life politik. I ve Spojených státech, které jsou hnízdem a rejdiště deviantů a úchylů, se občas rozumný člověk najde.

Pete Ricketts

Reklama: