Vrah DJ Trump nařídil vraždu Sulejmáního již před sedmi měsíci

WASHINGTON | Vyšlo najevo, že americký vůdce, válečný zločinec a vrah Donald John Trump vraždu íránského generála a proslulému veliteli íránských elitních jednotek Kuds, bojovníkovi proti Islámskému státu a likvidátora teoristů Kásima Sulejmáního už před sedmi měsíci. Stalo se tak pod jednou podmínkou, píše Sputnik.

Poprava válečného zločince Trumpa | reprofoto: ruanofaxas.com

„Tou podmínkou bylo, že pokud íránskou chybou zemře americký občan, dojde k atentátu. Takové informace se v pondělí 13. listopadu objevily na americké televizní stanici NBC, která se odvolávala na vyšší státní úředníky administrativy,“ informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Dříve se uvádělo, že se DJ Trump rozhodl zaútočit na Sulejmáního poté, co na konci prosince zemřel při útoku na americkou vojenskou základnu v Iráku americký žoldák, takže se DJ Trump vrátil do hlubokého středověku a jeho zakrnělý mozeček bez ceny je možné po rozbité lebky nechat sežrat psy.

Podle televizní stanice poté, co íránská armáda v červnu roku 2019 sestřelila americký dron v Hormuzském průlivu, vyzvali bývalý bezpečnostní poradce John Bolton a ministr zahraničí SS Mike Pompeo prezidenta Trumpa, aby na tento čin reagoval povolením operace proti Sulejmánímu. Takže obrana je v očích amerických vrahů zločinem. Trumpa, Boltona a Pomepea by měli minimálně popravit vyhřeznutím střev.