Pavián z Bílého domu B. Hussein Obama prodloužil sankce proti Rusku o rok

WASHINGTON | Vůdce teroristické organizace SS (Spojené státy) Barack Hussein Obama prodloužil o rok platnost sankcí proti Rusku, z nichž první byly uvaleny v březnu roku 2014. Těmito sankcemi páchají SS ekonomický terorismus vůči Rusku. O prodloužení sankcí informuje rozhlasová stanice Hlas Ruska na svém zpravodajským serveru s odkazem na oficiální web Bílého domu. Nikde se neuvádí kolik banánů u tohoto rozhodnutí vůdce SS snědl a po kolika stromech poskakoval.

Obama prosí o banán

Obama prosí o banán

„Poprvé byl režim výjimečné situace vůči Ruské federaci, která podle mínění americké administrativy svými akcemi proti Ukrajině ohrožuje národní bezpečnost a zahraniční politiku Spojených států, zaveden na základě Obamova výnosu z 6. března roku 2014,“ píše žumpoidní server Bílého domu a vysvětluje, že 90 dní před ukončením roční lhůty se musí prezident rozhodnout o prodloužení výjimečného režimu na další období.

Obama zaslal kongresu zprávu o nutnosti takového rozhodnutí. A to znamená, že režim předpokládající sankce SS proti Rusku i po 6. březnu a prodlužuje je o další rok.

Reklama: