Zeman se Soukupem končí. Na TV Barrandov již vystupovat nebude

PRAHA | Program televizní stanice TV Barrandov se v roce 2020 změnil. Z vysílací sítě zmizelo několik známých, ale i zcela nových pořadů, především jde o Týden s prezidentem, pravidelně vysílaný ve čtvrtek večer, který od příštího týdne nahradí nový seriál. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Miloš Zeman a Jaromír Soukup – Týden s prezidentem – repro: TV Barrandov

Na změny upozornil server Mediaguru. Poslední rozhovor majitele TV Barrandov Jaromíra Soukupa s hlavou státu proběhl v Lánech loni 12. prosince. Minulý čtvrtek 9. ledna se pořad Týden s prezidentem nevysílal. Tento čtvrtek 16. ledna televizní stanice pořad avizuje.

Následující čtvrtek (23.1.) ale v programu chybí a v daný čas bude promítán nový seriál s názvem Je to kampaň!, po němž se bude vysílat Duel Jaromíra Soukupa.

Podle informace portálu Mediaguru seriál vypráví o lidech, kteří „chtějí něco změnit“. Jeho stopáž je 30 minut.

„Stále řešíme, jaké pořady vám v dalších týdnech na Barrandov.tv nabídneme. Chceme zachovat ty, které máte rádi. Ale také přijít s něčím novým. V řadě věcí už máme jasno. Jednou z nich je to, že přijdeme s novým pořadem,“ uvedl v tomto týdnu na svém facebookovém profilu ředitel televize Jaromír Soukup.

Server Echo24.cz rovněž upozornil, že na TV Barrandov v letošním roce zatím v programu chybí i Talkshow Jiřího Ovčáčka. Televize spustila tento pořad již na podzim.

V SMS zprávě pro Echo24 prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček uvedl, že Hrad chystá změnu mediální prezentace prezidenta: „V těchto dnech vzniká inovovaný a zajímavý plán pravidelných mediálních aktivit pana prezidenta, který bude obsahovat osvědčené, ale i nové rozhovory,“ napsal Ovčáček a dodal, že zatím nebude říkat nic konkrétnějšího a vše oznámí „v pravý čas“.

Reklama: