Proč je prostě nepostříleli? Celníci v Praze provedli odchyt přivandrovalé mu-slimácké svoloče

PRAHA | V dramatickou honičku se změnila noční služba pražských celníků ze středy 15. na čtvrtek 16. ledna. Líčí v tiskové zprávě ozbrojená složka Ministerstva financí Celní správa odchyt v Česku podle šulína ministra vnitra Hamáčka neexistujících migrujících mu-slimáckých nečistých prasat a prašivých psů, či jiných nechutných sviní, vrahů, hrdlořezů, kriminálníků a lidského odpadu.

Ozbrojenec Celní správy ozbrojené složky Ministerstva financí | repro: Celní správa ČR

Tiskový odbor celníků to vše popisuje jako skazku z bolševického seriálu propagandy 30 případů majora Zemana, který popisuje práci StBáckých hovad té doby: „Zhruba v půl třetí ráno si na dálnici D1 ve směru na Prahu celníci náhodně vytipovali ke kontrole osobní automobil Audi maďarské imatrikulace. Za použití výstražného zařízení a nápisu STOP se snažila hlídka vozidlo navést k zastavení na bezpečném místě na čerpací stanici, kde chtěla provést kontrolu vozidla. Řidič ovšem na výzvu celníků nereagoval, naopak výrazně zrychlil a snažil se hlídce ujet směrem na Vršovice. Nebezpečnou jízdou ohrozil několik účastníků silničního provozu. Během pronásledování pachatele si celníci přivolali na pomoc své kolegy z další hlídky. V ulici Záběhlická pronásledované vozidlo zpomalilo a vystoupily z něj tři osoby. Tyto osoby, jednalo se o jednu ženu a dva muže, část hlídky okamžitě zajistila. Osoby nekladly žádný odpor a neprodleně byla kontaktována Policie České republiky se žádostí o součinnost.“

A pak to popisují jako by to bylo z filmu z Belmondem: „Druhá část hlídky pokračovala v pronásledování podezřelého vozidla. Neznalost Prahy se ovšem pronásledovanému řidiči nevyplatila, neboť zajel do slepé ulice v blízkosti ulice U Plynárny. Zde se pokoušel nebezpečně po chodníku a následně i v protisměru hlídce celníků ujet. Byl však dostižen a pod hrozbou namířené střelné zbraně zajištěn a spoután. Řidič byl maďarský občan syrské národnosti a v době kontroly u sebe neměl platný řidičský průkaz. Zbytek osádky pronásledovaného vozidla neměl u sebe žádné doklady, avšak bylo zjištěno, že se jedná o uprchlíky ze Sýrie.“ Bylo zjištěno? Aha, propaganda ozborjených hňupů, co si mohou dovolit tvrdit.

„Uprchlík ze Sýrie“ je jen terorista a lidský dobytek, neb vlastenec zůstal v zemi a bojoval proti teroristům. Proč je na místě nezastřelili, když mají služební zbraně není jasné, ale píšou, že pro podezření ze spáchání trestného činu organizování a umožnění překročení státní hranice, byl případ předán Policii České republiky k dalšímu šetření. Kdyby hranice byla střežená, tak by byli zastřeleni přímo na hranici a nechání hnít na místě jako odstrašující případ pro další lidské svině, které podnikají zločineckou invazi do Evropy.

Umí takto kreslit i Vaše dítě? (mu-slimácká svině)