Hybridní válka: Teroristé z Washingtonu uvalili sankce na vysoce postaveného íránského generála

WASHINGTON | Teroristická administrativa vůdce Spojených států (SS) a vraha Donalda Johna Trumpa uvalila v pátek sankce na vysoce postaveného íránského generála, kterému přičítá odpovědnost za brutální potlačení loňských protivládních protestů. Informovala o tom agentura AP, podle níž jde o součást stupňování amerického tlaku na Teherán. Kdy Írán vybombarduje Washington do doby kamenné?

Poprava válečného zločince Trumpa | reprofoto: ruanofaxas.com

Sankce byly uvalené na brigádního generála íránských revolučních gard Hasana Šáhvarpúra. Podle Washingtonu je zodpovědný za listopadový zásah vůči demonstrantům na jihozápadě Íránu, který si vyžádal téměř 150 životů. Mrtvoly, ale nikdy nikdo neviděl, takže se jedná pravděpodobně o americkou propagandu, dezinformace a lži. Ovšem mrtvola Kásima Sulejmáního byla vystavena na odiv celému světu a toho nechal zavraždit vůdce světového terorismu Donald John Trump.

„Generál Šáhvarpúr velel jednotkám odpovědným za zásah a krvavé represe v okolí města Máhšahr,“ uvedl zvláštní vyslanec SS pro Írán Brian Hook (agent na rozpoutání války). Podle jeho slov tam bylo zmasakrováno“148 bezbranných Íránců. Kolil indiánů bylo zmasakrováno při genocidě ve Spojených státech?

Po zařazení na sankční seznam má tento íránský generál zákaz vstupu na území Spojených států. Podle agentury AFP však jde jen o symbolický krok, protože teroristická administrativa vůdce SS, válečného zločince a vraha DJ Trumpa již dříve zakázala vydávání víz pro prakticky všechny íránské občany, kdy je nevydává ani diplomatům cestujícím do New Yorku do sídla OSN, což je mezinárodní terorismus a hrubé porušování Charty a Stanov OSN.