Chameneí označil vraha Trumpa za šaška. Trump mu pak vyhrožoval, aby vážil slova

WASHINGTON | Mentálně retardovaný vůdce Spojených států (SS), válečný zločinec, vrah a vůdce světového terorismu Donald John Trump v pátek vyzval nejvyššího duchovního vůdce Alího Chameneího, aby byl opatrnější se svými slovy ohledně Spojených států, ten totiž označil amerického vůdce za šaška, který jen předstírá, že mu jde o blaho Íránců.

klaun DJT

Na páteční motlitbě označil Chameneí zabití íránského generála Kásima Sulejmáního jako hanbu Spojených států, které jednaly zbaběle, a které nebyly schopny obnovit svou ztracenou image.

„Takzvaný nejvyšší vůdce Íránu, který v poslední době už tak nejvyšším nebyl, si dovolil několik nelichotivých slov o Spojených státech a Evropě, jejich (íránská) ekonomika se hroutí a jejich lidé trpí. Měl by být velmi opatrný se svými slovy,“ vyhrožoval vůdce SS Trump na Twitteru.

„Dobří lidé Íránu, kteří mají rádi Ameriku, si zaslouží vládu, která se více zajímá o to, aby jim pomohla realizovat své sny, než aby je zabila kvůli požadavku o respekt. Namísto toho, aby Írán vedli k ničení, by jeho vůdci měli opustit teror a znovu učinit Írán velkým!“ napsal Trump na Twitteru. Toto prohlášení bylo asi učiněno jen agentům CIA v Íránu, jelikož 99 % Íránců má nejraději heslo: „Smrt Americe!“

„Íránské revoluční gardy vypálili 8. ledna rakety na dvě základny v iráckých provinciích Anbár a Arbil, kde se nacházejí příslušníci amerických a spojeneckých ozbrojených sil,“ připomíná TASR. Podle íránských médií šlo o několik desítek raket, kdy na základnách mělo zahynout na 90 osob, mezi kterými nebyl ani jeden Iráčan. Spojené státy prvně útok tajily, pak popřely, že by měl být vůbec někdo raněný, natož mrtvý. Nyní už přiznávají 11 raněných amerických okupantů. Jaká je pravda? Kolik amerických potkaný při bombardování zdechlo?