Půjde extremista z ODS a řeporyjský prasečí rypák Pavel Novotný do basy na deset let? Vyhrožuje smrtí a vytahuje nůž…

PRAHA | Nebezpečné vyhrožování, schvalování trestného činu, výtržnictví, podpora a propagace fašismu a další odpudivé činy. Na starostu Řeporyjí Pavla Novotného podle informaci ARFA.cz na policii neleží jedno, ale hned několik trestní oznámení, o článku naši redakci informoval Stanislav Novotný, kterému Pavel Novotný vyhrožoval smrtí oběšením.

Pavel Novotný jako pytel lidských hoven třikrát jinak

Ve čtvrtek byl na policii do Bartolomějské ulice předvolán bývalý policejní prezident Stanislav Novotný, kterému starosta Řeporyjí Pavel Novotný vyhrožoval smrtí oběšením. V kauze vystupuje jako poškozený.

“Nezlobte se, podepsal jsem slib mlčenlivosti,” řekl portálu ARFA.cz bývalý policejní prezident Stanislav Novotný, který je nyní předsedou Asociace nezávislých médií. Spoluzaložil Křesťansko-demokratickou stranu, Úřad pro dokumentaci a vyšetřování činnosti StB, je bývalým ředitelem Úřadu vyšetřování ČR a ředitelem České křesťanské akademie.

Stanislav Novotný | reprodukovaný ořez fotografie | autor: Jiří Skupien

Starostovy Řeporyjí vyjádřila podporu jeho strana ODS, a to osobně předseda strany Petra Fialy. “Pan Pavel Novotný má od nás divokou kartu,” nechal se slyšet Fiala. Jeho návštěva v Řeporyjích zde:

Předseda ODS Petr Fiala v Řeporyjích. Podle posledních průzkumů má ODS podporu 12 procent voličů

Trestních oznámení bylo na starostu Řeporyjí Pavla Novotného podáno podle informací ARFA.cz několik desítek. Mezi nejznámější předkladatele patří advokát Jiří Vyvadil, jehož trestní oznámení se týká propagace nacismu, a poslanec Zdeněk Ondráček (KSČM), jemuž Pavel Novotný vyhrožoval smrtí a řekl o něm do médií, že je „zmrd”, “svině”. Poslanec Ondráček je bývalý policejní vyšetřovatel.

Starosta Pavel Novotný před několika týdny šokoval veřejnost, když na radnici Řeporyjí prosadil, že bude v obci vztyčen pomník nacistům. Když za Novotným přijela ruská televize udělat rozhovor, vytáhl na ni nůž.

Několika lidem vzkázal, že by měli viset, nebo jim patří kulka do hlavy. V souvislosti s pomníkem nacistům je podáno trestní oznámení i na dalších deset radních řeporyjské radnice, který s pomníkem souhlasili.

Pavel Novotný jako řeporyjský prasečí rypák s malým zakrněným čurákem
reprodukovaný ořez fotografie | zdroj: facebook.com | Autor: Vít Hassan | Licence: facebook

Před hlasováním o pomníku nacistům občané řeporyjští požadovali, aby bylo na téma nacistického pomníku uspořádáno referendum. Starosta Novotný referendum okamžitě odmítl s tím, že “dostal ve volbách mandát”.

Za výše uvedené trestné činy hrozí starostovi 10 let vězení. Nyní vykonává veřejně prospěšné práce, k nimž byl odsouzen loni v prosinci.

Chystá se Pavel Novotný sníst na záchodě vlastní hovno? repro: stream.z

Reklama: