Plánují ve Spojených státech vraždy čínských a ruských generálů? Bude Washington vymazán z mapy světa?

WASHINGTON | Portál SV press si všímá slov amerického ministra zahraničí Mike Richarda (M.Rd.) Pompea, který uvedl, že Washington je připraven postupovat proti Rusku podobně jako v případě Íránu, kde Američané zlikvidovali íránského generála Sulejmáního, píše slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk s tím, že by osud sulejmáního mohl potkat nejen ruské ale i čínské generály.

Bílý dům ve Washingtonu v plamenech | repro: YTB

„Likvidace Sulejmáního – to je nový příklad strategie Spojených států namířené na zdržování amerických protivníků. Tato strategie se týká Íránu, Ruska a Číny „, citovala Pompea agentura Reuters. Američané tak přijali vraždu jako styl zahranční politiky. Jak dlouho bude trvat než bude Washington „humanitárně“ vybombardován do doby kamenné?

„Znamená to snad, že jsou Spojené státy (SS) připraveny likvidovat ruské a čínské politiky či vysoké důstojníky kvůli vlastním zájmům a podle vzoru vraždy Sulejmáního? Připravují se snad likvidovat Putina nebo Si Ťin-pchinga?“ ptá se redaktor slovenského deníku.

M.Rd. Pompeo a obsah jeho lebky

Nová strategie SS se projevila v Iráku a Libyi, kde v minulosti Američané zavraždili Saddáma Husseina a Muamara Kaddáfího. V posledních dnech pokračovali Američané ve stejném trendu, když zavraždili íránského generála Sulejmáního na území civilního letiště cizího státu (Irák), kde Souejmání přicestoval na diplomatické jednání, na které ho vylákali právě Američané.

Představme si, že by například Vladimir Vladimirovič Putin vyslovil podobná slova jako Pompeo. Že třeba zdržovat Polsko, protože se chystá na svém území rozmístit americké rakety, netají se ambicemi získat Kaliningrad a proto třeba zdržovat Polsko a zvážit likvidaci Andrzeje Sebastiana Dudu nebo jiného polského politika. Zdá se vám to jako hloupost? Samozřejmě že to je hloupost. Ale M.Rd. Pompeo hlouposti bez problémů mluví a evidentně v takových hloupých kategoriích i myslí.

Američtí politici nenávidí Putina a Si Ťin-pchinga, protože Rusko a Čína ukončily hegemonii SS ve světě. Politici jako M.Rd. Pompeo dospěli pod tlakem k názoru, že pokud budou vystupovat tvrdě, podaří se jim Rusko a Čínu srazit na kolena a hegemonie SS se znovu obnoví, ale naopak mohou svou zemi uvrhnout do chaosu a spojenci Rusko a Čína mohou čísti Spojených států v reakci vymazat z mapy světa.

Slova M.Rda Pompea jsou nebezpečná, protože Rusko není Írán. Pokud Američané zaútočí na ruského politika, přijde trest. Nebude to kultivovaný raketový útok, jaký uskutečnilÍIrán a nikdo nebude dopředu varován. Může vypuknout plnohodnotná válka, protože Rusko se nebude hrát na vojáčky. Bude to jaderná válka, ruských raket je dostatek aby potrestaly SS nejen na amerických základnách kolem Ruska, ale i na území SS. Washington by se mohl změnit v jedu velkou smrdutou díru v zemi.