Bude dnes večer Pavel Novotný lynčován? Vlastenci a rebelové se budou veselit v sokolovně v Řeporyjích

PRAHA | Večer rebelů se uskuteční dnes (v pondělí 20. ledna) od 17 hodin v řeporyjské sokolovně, zveřejnil dnes ráno na svém facebooku pozvánku na lidovou veselici sociolog Petr Hampl.

Sokolovna v Řeporyjích | repro: google.com/maps

„Adresa: Jáchymovská 1, 155 00 Praha 5-Řeporyje-Řeporyje. Nabídka šatny pro striptérky se nevztahuje na místního starostu,“ píše Hampl, jelikož je známo o Novotném Pavlovi (+420 732 433 413), že se rád svléká do slipů, nebo rád vystrkuje prdel, či malého piňďoura.

Jak se tam dostanete? „Veřejnou dopravou: Doprava busem č. 174, 301 nebo 352 ze stanice metra Luka do zastávky Náměstí U Lva. Pak asi 50 metrů rovně, na světlech doprava a tak restaurace je pak po asi 50ti metrech vlevo. Na ten bus 174 lze nastoupit už ve stanici metra Nemocnice Motol.“A k parkování Hampl píše: „Ve dvou ulicích nad sokolovnou (při pohledu na sokolovnu je to napravo) je zřetelný zákaz vjezdu. Rozhodně tam neparkujte! Víte, kdo je v Řeporyjích starostou. Dá se ale pohodlně zaparkovat v ostatních ulicích 2-3 minuty pěšky od restaurace.“

Původně měla být veselice v Hostinci na Slamníku, ale nenávist nezná mezí a vyhrožování bylo tak silné, že se místo muselo přesunout: „Ozvali se mi z hospody Na Slamníku, kde měl 20. ledna proběhnout Den rebelů. Měli tam vystoupit mimo jiné Lenka Procházková, Alice Tomková, Petr Bystroň, moje maličkost, Jirka Hejlek, Ladislav Jakl, Martin Konvička, Walter Kraft, Igor Němec a další zábavní lidé,“ psal 6. ledna 2020 na facebooku Petr Hampl.

K tomu pak ještě dodal: „Hostinec je zaplaven nenávistnými zprávami a komentáři a vyhrůžkami. Chápu, že nemůžu po jeho majiteli chtít, aby rizika a náklady podstupoval on. Akce se tedy uskuteční v jiném prostoru, který zveřejníme až krátce před jejím konáním.“ Tak se rozhodl pro sokolovnu v Řeporyjích. No třeba se tam Pavel Novotný zajde taky podívat. Když by zlobil, tak by se tam asi našel někdo, kdo by mu dal na holou prdel, jelikož se dá předpokládat, že by tam už s holou prdelí přišel.