Blaha se ostře a bez slitování pustil do Kisky: Srší z něj zlost – nic jiného v sobě nemá

BRATISLAVA | Slovenský poslanec za Směr-SD Ľuboš Blaha na Facebooku okomentoval slova bývalého slovenského prezidenta a současného předsedy strany Za lidi Andreje Kisky. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Ľuboš Blaha si podal ožralu Kisku

„Ten v nedělní relaci Na Telo televize Markíza diskutoval s předsedou Národní rady SR a lídrem strany SNS Andrejem Dankem,“ píše Sputnik.

Pozornost diskuse byla věnována vnitropolitickým otázkám Slovenská. Avšak se politici dotkli i otázek zahraniční politiky, včetně slovensko-ruských vztahů.

„Kiska dnes na Markíze vybuchl jako malý chlapec. Vyplakávat, že nesnáší (Vladimira) Putina, vyfňukávat, že za všechno může (Robert) Fico… Nic o programu, nic pozitivního – pouze hejt vůči Směru,“ píše na Facebook Blaha.

„Kiska, kdyby neměl nenávist vůči Ficovi a Putinovi, tak ze sebe nevypotí ani slovo. Srší z něj zlost – nic jiného v sobě nemá (…) Trpí ficofóbií, trpí rusofobií, trpí sociopatií (…) A toto chce vládnout. Jen si to představte – prezidentka (Zuzana) Čaputová, premiér Kiska, předseda parlamentu (Michal) Truban. Všichni tři nenávidí Slovensko a mají být jeho nejvyššími ústavními činiteli. Slovensku hrozí, že nás přemění na americkou kolonii,“ ostře zareagoval Blaha.