Úchyl nejdřív malou Elišku zabil a pak ji teprve znásilnil

Necelé tři dny po brutální vraždě devítileté dívenky policie zatkla pachatele. Úchylný narkoman, který nejprve zabíjel, a pak znásilňoval, je její příbuzný. Policie tentokrát odvedla vynikající práci! Pachatel brutální vraždy teprve devítileté Elišky z Klášterce nad Ohří je za katrem. Policisté tentokrát odvedli perfektní práci, po necelých 48 hodinách od zločinu ho zadrželi. Poté byl cíleně propuštěn a po dalších 12 hodinách zadržen znovu. Podrobnější informace poskytl serveru eXtra.cz zdroj blízký chomutovským vyšetřovatelům, který si nepřeje být jmenován. Informují Krajskelisty.cz na svém serveru.

Zavražděná dívenka zvráceným úchylem

Zavražděná dívenka zvráceným úchylem

Vrahem měla být zfetovaná zrůda, deviant a úchyl, která měl být blízkým jejich rodiny. Podle závěrů z prvotních výslechů vyplývá, že holčička svého vraha dobře znala stejně jako její matka Alena. Údajně se totiž jedná o jejího příbuzného, jiné zdroje zase tvrdí, že býval dříve její přítel. Každopádně Eliška nenastoupila do auta k cizímu člověku, myslela si, že ho zná. To se jí ale krutě vymstilo. Muž je aktivní uživatel pervitinu, údajně stejně jako její matka, uvádí zmíněný server.

Podle výsledků soudní pitvy dívenka bojovala ze všech sil o život, takže by zadržený muž měl mít po těle škrábance. Proti dospělému muži však neměla šanci, pachatel ji nakonec zardousil, a poté již bezduché tělíčko znásilnil. Stopy brutálního násilí nalezl patolog na jejím těle i v obličeji. „Malá byla modrá jako borůvka, na místě to emočně nezvládali policisté i hasiči, kteří se na místo dostali jako první,“ prozradil zdroj eXtra.cz. Podle informací však disponuje kriminální policie naštěstí i DNA pachatele, což znamená klíčovou zbraň v rukou zákona, umožňující jeho jednoznačné usvědčení. Dodávají ve svém článku Krajskelisty.cz.