Multikulturní obohacení. Švédská policie vyšetřuje další výbuch

NORRKÖPING | Policie ve městě Norrköping na jihovýchodě Švédska vyšetřuje výbuch, který otřásl ve středu brzy ráno jednou z obytných budov, přičemž po vybíjel okna a způsobil další škody v bytech. Informovala o tom tisková agentura DPA. O útoku se informuje jako o kriminalitě gangů, jen se nedodává, že jsou to gangy přivandrovalého dobytka, které etničtí Švédové netvoří.

Mu-slimácký dobytek řádí ve Švédsku

Policisté se domnívají, že v budově někdo odpálil výbušné zařízení umístěné na schodišti. Při incidentu utrpělo několik osob lehká zranění, které si podle prohlášení záchranných služeb nevyžadovaly převoz do nemocnice.

Policie uvedla, že hlášení o výbuchu přijala v 06:16 hodin (SEČ) ve středu 22.ledna, na což evakuovala přibližně desítku obyvatel budovy a na místo vyslala specialisty na výbušniny. Případ řeší jako pokus o vraždu nebo ničení majetku způsobující obecné ohrožení.

Na severozápadním okraji Stockholmu mezitím policie pokračuje s vyšetřováním výbuchů, které zasáhly v úterý ráno dvě obytné budovy. Výbuchy způsobily lehká zranění jedné osobě. Policie zatím v této souvislosti nikoho nezatkla.Ještě před týdnem otřásl podobný výbuch i jinou částí Stockholmu, přičemž nebyly hlášeny žádné zranění.

Takto vypadá klidná zem, která je obohacena přivandrovalou špínou z celého světa, když do etnicky čisté společnosti namícháte mu-slimáky, negry a jiní přivandrovalce, tak do desítek let vznikne taková společnost, kde nejbrutálnější kriminalita je na bíle dni.