Spojené státy (SS) vedou proti Rusku ekonomické teroristické útoky, píše rakouský magazín

WASHINGTON – MOSKVA – VÍDEŇ | Spojené státy (SS) dělají vše pro to, aby zúžily prostor pro finanční manévry ruského vedení, kdy k tomu využívají všechny možné prostředky, které jsou na hraně legality, či za ní. Informuje rakouské vydání periodika Contra Magazin. Všechny akce vůči ruské ekonomice jsou ze stany SS hodnoceny jako ochrana míru, avšak neexistují žádné domumenty, které by dokazovaly, že právě Rusko ohrožuje mír. Proto veškeré akce SS vůči Ruské federaci lze považovat za ekonomický terorismus.

Kongres  SS - Hnízdo amerických nacistů a teroristů

Kongres SS – Hnízdo amerických nacistů a teroristů

„Spojené státy (SS) neustále porušují mezinárodní právo, právo mezinárodního obchodu a všechny stávající smlouvy s Ruskem. SS působí jako teroristický stát, za použití nejšpinavější metod narušit stabilitu v Rusku. Horší je, že Amerika vydírá své spojence, aby se uchýlili ke stejným metodám,“ píše rakouský magazín.

Praktiky ekonomického terorismu uplatňované zrůdným Obamou

A jaké metody uplatňují ekonomičtí teroristé z SS vůči Rusku? „Falešné závěry ratingových agentur, uzavření Ruské federace pro mezinárodní úvěrové trhy a neprávem uložené sankce,“ vyjmenovává metody banditů z SS Contra magazin. To vše provází falešné a lživé osočování, obviňování a vymýšlení degenerovaných americký politických elit. Tak takto vidí dnešní situaci mezi SS a Ruskem novináři v Rakousku.

Reklama: