Ozzy Osbourne trpí Parkinsonem

BUCKINGHAMSHIRE | Britský hardrockový zpěvák Ozzy Osbourne oznámil, že bojuje s Parkinsonovou chorobou. Bývalý frontman skupiny Black Sabbath v úterním televizním pořadu Good Morning America stanice ABC uvedl, že onemocnění mu diagnostikovali loni v únoru.

Ozzy Osbourne | reprodukovaný ořez: pagesix.com

„Je to pro nás velmi těžké. Svou ostatní šou jsem odehrál na Silvestra 2018, pak jsem měl nepříjemný pád a musel jsem podstoupit chirurgický zákrok na krku, což mi přiškrtilo všechny nervy. Před rokem jsem byl v žalostném stavu, stále užívám množství léků,“ uvedl 71-letý hudebník.

Rodák z Birminghamu již dříve popíral fámy o tom, že trpí Parkinsonovou chorobou, ale podle vlastních slov se chtěl ke svému zdravotnímu stavu přiznat kvůli fanouškům.

Osbourne loni zrušil koncertní turné po Austrálii, Novém Zélandu a Japonsku s tím, že se zotavuje ze zápalu plic.“Teď, když jsem se rozhovořil o tom, že mám Parkinsonovu chorobu, se už cítím lépe. Skrývat něco je obtížné, protože člověka to těží a cítí se provinile. Už jsem to dál nedokázal tajit, nejsem v tom dobrý,“ dodal Osbourne s tím, že je rozhodnut vrátit se na koncertní pódia.

Reklama: