Jatka ve Floridě: Deviant postřílel své vnuky. Nejmladšímu byly tři měsíce

V malém americkém městečku Bell v americkém státě Florida zastřelil muž svoji dceru a šest vnuků ve věku od tří měsíců do 10 let. Co bylo příčinou takové hrůzné tragédie, není zatím jasné. Vrah Don Spirit sám zavolal policii, aby se pochlubil, co provedl. V telefonu se prý smál, že postřílel vnuky a dceru. Informaci o hrůzném činu amerického devianta přinesla rozhlasová stanice Hlas Ruska s odkazem na americká média.

Don Spirit | Foto: Gilchrist County Sheriff's Office

Don Spirit | Foto: Gilchrist County Sheriff’s Office

Když přijela hlídka policie, tak Spirit spáchal sebevraždu, tím že si měl ustřelit hlavu. Žádný dopis, kde by své řádění objasnil po sobě nenechal. Podle policejní zprávy byl nejednou podezírán z kriminální činnosti, avšak nic mu nebylo prokázáno.

Z databáze mělo být údajně zjištěno, že vrah měl střílet z nelegálně držené zbraně, jelikož mu vlastnění zbraně bylo být údajně zamítnuto pro nevyvážený duševní stav. Proto je zcela jasné, že zákaz zbraní v USA nemůže takovým případům předcházet. Kdo chce vraždit sežene si nelegální zbraň. Být dcera vraha ozbrojená, tak třeba by zemřel jen útočník.

Reklama: