Proč je nezastřelili? Celníci bagatelizují odchyt migrujícího mu-slimáckého dobytka

PRAHA | Cesta syrských uprchlíků skončila v okrese Praha – východ, lže ozbrojena složka Ministerstva financí, jelikož dále se ze lži sama usvědčí, že mu-slimáci migrující po Česku byli bez dokladů, takže ozbrojenci kundy v čele Ministerstva financí šířili propagandu, dezinformace a fake news.

Odchycený migrující zločinecký mu-slimácký dobytek | repro: celnisprava.cz

„Hlídka středočeských celníků si v noci ze středy 22. na čtvrtek 23. ledna na dálnici D1 všimla automobilu Opel Vectra švédské imatrikulace, kterému chyběla dálniční známka. Na 15. kilometru ve směru na Prahu jej za použití výstražného zařízení svedla na čerpací stanici v obci Všechromy, kde hlídka celníků, krátce před půl jednou ráno, chtěla provést kontrolu,“ píše ve tiskové zprávě nprap. Yvona Matějková, které pobyt migrujících zločinců bagatelizuje.

A pak už začíná přímá genialita chorých mozků v uniformě, když píšou: „Ve vozidle se nacházelo pět mužů a jedna nezletilá dívka. Pouze řidič měl syrské doklady, zbytek osádky kontrolovaného vozidla u sebe neměl žádné doklady, avšak bylo zjištěno, že se jedná o uprchlíky ze Sýrie.“ Zjištěno, jak zjištěno? Tupý mozek celníka je rovný prasečímu hovnu? Také zjištěno?

„Celníci okamžitě kontaktovali Policii České republiky se žádostí o součinnost. Případ si převzala cizinecká policie,“ proč je na místě nezastřelili, když jsou ozbrojení a invazní druhy se podle EU mají přeci hubit, se ve zprávě neinformuje. Celníci na hovno. Migrující pakáž si tu rajzuje, jak se jí zlíbí…