Havloidi jako Bursík a Kocáb se asi opět posrali v kině a sepsali hysterickou a fanatickou protiruskou petici. Podívejte se, kdo ten lživý blábol zase podepsal

Poslední výroky vrcholných českých politiků ohledně ukrajinské krize vybudily exministra životního prostředí Martina Bursíka, bývalého předsedu Komise ČSFR pro odsun sovětských vojsk Michaela Kocába a novináře Jana Urbana k sepsání petice. V ní se distancují od slov prezidenta Miloše Zemana, který zpochybnil přítomnost ruských vojenských sil na Ukrajině slovy: „Beru vážně prohlášení ministra zahraničí Sergeje Lavrova, že tam žádní ruští vojáci nejsou.” Informují parlamentnilisty.cz o aktivitě havloidních jelit z pražské kavárny, kteří by bez sponzoringu z USA pošla hladem někde v příkopě a v zapomnění.

Kocáb a Bursík | Foto: Vít Hasan

Kocáb a Bursík | Foto: Vít Hasan

V petici mimo jiné je i tento zvratek: „Zpochybňování sankcí je buď projevem lhostejnosti vůči vlastní budoucnosti, nebo krátkodeché vychytralosti, či dokonce změny zahraničně politické orientace České republiky. S takovým postojem vyjadřujeme kategorický nesouhlas.“ Kdákají husy mozku zbavené, jelikož právě jejich slova znamenají pravý opak.

„Jakkoli přišly pozdě a odtržení Krymu nezabránily, jsou nejvýznamnějším aktem zásadního nesouhlasu s postupem Ruska proti svrchovanosti Ukrajiny, na kterém se země sdružené v EU a NATO dohodly,“ mentálně onanují havlidní autoři petice, kteří by asi spíše potřebovali ústavní léčbu a lítost nás zdravých, že mohou být takto duševně postižení.

A kdo například se pod tety zvratky připojil? Tak nebudete překvapeni je to tradiční plejáda šašků, havloidů a jiných pokřivenců na duši, například jmenujme: Eliška Wagnerová bývalá ústavní soudkyně, dnes fanatička, herec a scénárista Zdeněk Svěrák přezdívaný Svěrač, zpěvák a lenoch Jaroslav Hutka, Natálie Kocábová, pro kterou je jediná obživa být dcerou své matky, Lejla Abbásová a dalších různě postižených 677 pražskokavárenských jelítek.