Server havloidního sviňáka Bakaly Aktuálně se zalekl výhrůžky soudem a upravil článek o sociologovi Hamplovi

PRAHA | Zpravodajský server Aktuálně, který patří do stáje havloidního sviňaka, tuneláře, lidského dopadu, zloděje a lidské špíny Bakaly, provedl změny ve článku o Hamplově rozhovoru pro Učitelské noviny a to po výhrůžkách trestního stíhání. Sociolog o tom dnes informoval na Facebooku.

Vězeň Bakala – z předvolební kampaně hnutí Dobrá volba

Minulou sobotu Petr Hampl na sociální síti oznámil, že pohrůžka trestním stíháním zafungovala a redaktorka Aktuálně Martina Heroldová provedla v článku změny, píše světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Ty nejdrsnější lži zmizely. Teď je článek postaven na subjektivních hodnotících soudech. Původní verzi nechali dokonce vymazat z internetového archivu Wayback Machine,” komentoval věc.

Dvě hovna? Balvan Bakala a zrůda Havel

V úterý 28. ledna sociolog znovu obrátil svou pozornost k incidentu s článkem. Upozornil, že Bakalův server Aktuálně v něm provedl další změny, nyní o tom, kdo je Hampl. Byly tak vyškrtány všechny zmínky o rasismu.

„Už jsem zlý člověk jenom tím, že např. tvrdím, že české humanitní fakulty mají v současné době zoufalou úroveň, a že se tam dostane každý. K tomu názoru se hlásím!” napsal.

Dále odborník na sociální vědy přiznává, že je mu takový konec příjemnější, než kdyby se to muselo řešit soudně. Trestní oznámení by podle něj totiž stejně nesměřovalo proti těm „grázlům, kteří redakci vedou, ale proti vyplašené barbínce Martině Heroldové, která článek podepsala – v zoufalé snaze se zavděčit a stát se ‘opravdovou novinářkou’”.

Petr Hampl komentoval ukradené byty horníkům sviní Bakalou

Reklama: