Měli je postřílet? Levicové svině a klimateroristé v Německu vzali útokem černouhelnou elektrárnu Datteln 4

DATTELN | V neděli ráno obsadili klimatičtí teroristé a jiné levicové svině černouhelnou elektrárnu Datteln 4 v německém Severním Porýní-Vestfálsku. „Na místě je 120 lidí,“ informovala policie. Proč tu teroristickou svoloč prostě nepostříleli, pro výstrahu jiným zločincům?

Zelená prasata, lidská špína, dobytek a teroristická hovada – Hubit než se rozmnoží?


Teroristé údajně na území elektrárny pronikli přes bránu, kterou překonali. Teroristická organizace Ende Gelände hovoří až o 150 lidech.

Levicová teroristé a lidský odpad z organizací Ende Gelände a DeCOALonize Europe pronikli na území elektrárny okolo půl osmé ráno a zablokovali tam centrální části infrastruktury.

„Zákon o uhlí je katastrofa,“ prohlásila mluvčí organizace, deviantka a teroristka Ende Gelände Kathrin Henneberger. „Nemůžeme dalších 18 let spalovat uhlí. Pokud okamžitě nevystoupíme ze všech fosilních energií, tak bez brzd směřujeme ke světu teplejšímu o 4 až 6 stupňů,” šířila lži, bludy a hysterii na stránkách aktivistů.

„​Elektrárna Datteln 4 o výkonu 1100 megawattů by měla být připojena k síti v létě tohoto roku, a to nehledě na negativní doporučení uhlíkové komise. Klimatičtí aktivisté proti tomu protestují,“ píše Sputnik a nové totalitě podobné té nacistické v Německu. Toto se z EU valí i do Česka. Hubit, než se to rozmnoží?