Putovní Senior Festival míří do Chrasti u Chrudimi

CHRAST U CHRUDIMI | Putovní Senior Festival spolku Hurá na Výlet! míří v roce 2020 do Chrasti u Chrudimi, a vydává se tak na cesty, jejichž cílem je potěšit zábavním programem seniory napříč Českou republikou.

Zámek v Chrasti u Chrudimi | foto: © Centrální informační agentura, z. s. (CIA) – © Radek Velička

Ma příští rok, 2021, je plánována realizace mezinárodního Československého Senior festivalu na Moravě, kam se připravuje výprava festivalových výletníků také ze sousedního Slovenska.

Město Chrudim, kde se konal první ročník Senior Festivalu, dlouhodobě podporuje aktivity Spolku Hurá na Výlet!. Spolku poskytuje bezplatné pronájmy prostor, příspěvky na výlety a tento ročník putovního Senior Festivalu bude ze strany města Chrudim v tomto roce rovněž podpořen.

Zástupci města Chrast vřele vítají, že letošní ročník Senior Festivalu se bude konat právě v jejich městě a stali se rovněž významným podporovatelem aktivit Spolku Hurá na Výlet!

Festival proběhne v sobotu 13. června 2020 v nádherném prostředí Zámeckých zahrad v Chrasti a vstupné na akci bude dobrovolné.

„Protože víme, že senioři mívají problémy s dopravou, plánujeme pro ně zajištění svozových autobusů, které budou pro ně zdarma. Aktuálně finalizujeme jednání s hudebními a jinými uměleckými soubory,“ informují organizátoři.