Tak se dělá propaganda, víme? Andy Babiš si u prodejných děvek ze STEM objednal falešný průzkum: EET prý stabilně podporuje většina veřejnosti. Tak to je lež

PRAHA | STEM tradičně ovlivňuje volby falešnými a manipulovanými průzkumy, kdy se tak STEM stává základnou informačních teroristů, dezinformátorů a šiřitelů fake new. Nyní STEM hrál roli užitečných idiotů pro Babiše, který se neštítí žádných prasáren a nový průzkum tvrdí, že Elektronickou evidenci tržeb stabilně podporuje většina veřejnosti.

Zrušení EET

STEM ve své falešné tiskové zprávě, která má lidem vymýt mozek píše: „Ve dnech 15. -22. 1. 2020 STEM provedl pro Ministerstvo financí ČR výzkum, který se zaměřil na názory veřejnosti na elektronickou evidenci tržeb.“

A dále se dozvíme, že reprezentativní soubor obyvatel ČR starších 18 let byl zkoumán kombinací technik PAPI a CAWI. Dotázáno bylo 1055 osob starších 18 let. Statistická chyba činí plus minus 3 procentní body při rozložení odpovědí 60:40 v celém výběrovém souboru.

„Sociologický výzkum, který STEM vypracoval v lednu 2020 pro Ministerstvo financí ČR, zjišťoval názory na elektronickou evidenci tržeb a další vlnu rozšiřování EET. Výsledky tohoto průzkumu je možné porovnat s průzkumy, které na toto téma STEM uskutečnil v letech 2015 až 2018,“ a tím je to jasné poslušná fena Babiše Alena Schillerová za veřejné peníze zadala výzkum, kdy je jasné, že výsledky si objednala a tím spáchala zločin rozhazování veřejných peněz a šíření propagandy.

STEM dále lže a šíří dezinformace a propagandu jako poslušné užitečné děvky: „Rozložení základních názorů a postojů veřejnosti ohledně EET je dlouhodobě stabilní. Dvoutřetinová většina (65 %) veřejnosti považuje jeho zavedení za pozitivní opatření, EET podporu aktuálně vyjadřují tři pětiny (59 %) občanů, proti je třetina (34 %). Nemění se ani podíly zásadních příznivců a odpůrců,“ končí falešná zpráva informačních teroristů STEM.

zloduši rozjíždějí s EET bolševický třídní boj a udavačství | reprofoto: kanál žumpy ČT