Okupace Iráku českými žoldáky bude pokračovat, informoval tupý fízl na Ministerstvu obrany Metnar

PRAHA | Ve dnech 12. a 13. února 2019 jednali v Bruselu ministři obrany států Severoatlantické aliance. Česká delegace v čele s Lubomírem Metnarem využila této příležitosti i k bilaterálním schůzkám a jednání ve formátu Visegrádské čtyřky, informuje české Ministerstvo války, okupace a agrese, které je maskováno pod šifrou „Ministerstvo obrany“ a v jeho čele není voják, žoldák a ani jiný hrdlořez, ale jen tupý fízl a expolicejí pošuk Lubomír Metnar, která dnes funguje jako poskok StBáka Andyho Babiše.

Andy Babiš s poskokem pro obranu Metnarem v Prostějově | repro: facebook (AB)

Spojenci se shodli, že chtějí pokračovat ve výcviku iráckých bezpečnostních sil, ovšem právě poslanci v Iráku vyzvali všechny země, aby jejich vojska opustily zemi.

„NATO je v Iráku na pozvání irácké vlády. Ta nám potvrdila své přání pokračovat ve výcviku, poradenství a budování kapacit tamních ozbrojených sil,” lhal sviňák ministr Metnar, jelikož tamní parlament přijal deklaraci o vyhnání okupantů Severoatlantické aliance.

„V Iráku působí i čtyři desítky českých vojenských instruktorů a mentorů,“ lže ministerstvo v propagandě, jelikož to jsou jen okupanti, kteří jsou v zemi v rozporu s mezinárodním právem a přítomnost cizích vojsk bez souhlasu země je okupace, proto pokud budou na v Iráku zastřeleni, tak se nesmíme divit. Je to stejná okupace, jako okupace po 21. srpnu 1968 Československa!

Reklama: