Helena Vondráčková odhalila exkluzivní záběry ze zákulisí

ŘITKA | Legendární 72letá česká zpěvačka Helena Vondráčková na svém Instagramu odhalila záběry z nového premiérového pořadu, kterého se také účastní. Informuje Sputnik v české mutaci.

Helena Vondráčková | repro: Agentura MM

K příspěvku Vondráčková uvedla, že video je ze zákulisí populárního polského pořadu Jaka to melodia? V jehož 13 dílech teď vystupuji,“ dodala zpěvačka.

Na záběrech lze pozorovat kousky různých písní, které zpívá Helena v doprovodu taneční skupiny. Zpěvačka se také účastní taneční části. Sledující premiéru bouřlivě přivítali a uvedli, že Vondráčková je úžasná a pracovitá jako vždy.

Začátkem února Vondráčková už odhalila informace o premiéře filmu, na kterém se podílí. Vondráčková přidala foto z nahrávacího studia a uvedla, že se podílí na nové filmové komedii Ženská pomsta o podvedených ženách, kde hraje spousta známých herců.

Dodala také, že v tomto filmu dostala malou roličku a hlavně nazpívala titulní píseň se stejnojmenným názvem. „Tato píseň zazní jako bonus na mém nově připravovaném CD, chystáme k ní také videoklip,“ poznamenala celebrita.

V popisku rovněž odhalila, že autory filmového scénáře jsou Eva Vejmělková a režisér Dušan Rapoš. Premiéra se podle slov Heleny uskuteční 9.9. Fanoušci legendární zpěvačky byli nadšení novinkami a uvedli, že se na to moc těší.

Nedávno Helena Vondráčková oznámila, že v dubnu 2020 vyrazí na velké česko-slovenské turné Vzhůru k výškám. Nehledě na to, že někteří hudební kritici si myslí, že vrchol kariéry má zpěvačka již za sebou, její loňské turné Dlouhá noc bylo populární a sklidilo ohlas.

Hlavním hitem Heleny Vondráčkové, který zněl v každé televizi v 80. letech, byla píseň A ty se ptáš, co já, která byla přezpívána z písně švédské skupiny ABBA The Winner Takes It All.

Reklama: