Spojené státy chtěly uspořádat státní převrat v Makedonii, aby zabránili výstavě plynovodu z Ruska do Evropy

WASHINGTON – SKOPJE – MOSKVA | Neúspěšný pokus zorganizovat barevnou revoluci provedly v Makedonii Spojené státy (SS), aby přerušily podepsání rusko-makedonské dohody o novém projektu plynovodu z Ruské federace do Evropy přes území Makedonie a Turecka, který má nahradit plynovod Souht Stream. Ten byl zmařen svrhnutím vlády Bulharska. Informuje agentura RIA Novosti, kdy tuto tezi zveřejnil politolog a novinář Andrej Korybko.

Obama s oprátkou

Obama s oprátkou

SS chtějí zabránit výstavbě jakéhokoliv nového energetického díla mezi Ruskem a EU a podle Korybka chtěli využít opoziční Sociálně demokratické unie Makedonie (SDSM), aby se pokusili uspořádat v zemi barevnou revoluci.

Stejným způsobem se snaží odstranit režim v Maďarsku. Tamní vláda se chystá dostavět jadernou elektrárnou v Paski. EU chce změnit legislativu, aby to nebylo možné. Pokud se to nepovde, tak bude asi další Majdan v Budapešti.

Stejný důvod byl odstranění vlády Petra Nečase, pomocí policejnprokurátorské mafie řízení ze Washingtonu, jelikož jeho vláda chtěla dostavět Temelín ve spolupráci s Rosatomem.

Z anektovaného Texasu Spojenými státy John Vojtek

Reklama: