Blázni a hovada budou ve školách vymývat mozky Vašich dětí! Zuzana Majerová Zahradníková: Nenechme naše děti napospas hysterickým aktivistům Člověka v tísni

OLOMOUC | Blíží se další ročník vzdělávacího programu Člověka v tísni – Jeden svět na školách. A aktivisté již vytvořili seznam „expertů“, ze kterých si ředitelé škol mohou vybírat, kdo dětem bude přednášet a tím jim brutálně vymývat mozky, tak jak to dělali za bolševika, kdy škola byla jen nalévarna režimu.

Norimberské trychtýře

Poslankyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková, sama učitelka, vyzývá ředitele škol, aby se více zajímali o to, co nejvlivnější česká neziskovka opravdu představuje, píše o zrůdné neziskovce světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Již v březnu začíná festival Jeden svět na školách, který organizuje Karel Strachota z neziskovky Člověk v tísni. Profil Učitelé za klima uvádí, že letošní ročník festivalu se bude věnovat problematice sucha. A nabízí šestnáct odborníků, ze kterých si ředitelé škol mohou vybírat,“ což je jasné, že se jednat bude o propagandu a klimahysterický terorismus.

Dětem by měli přednášet až skoro devianti a lidský odpad, či hovada patříc do klece blázince: „Na seznamu je například bývalý ministr životního prostředí Bedřich Moldan, který se účastnil tvorby české ekologické legislativy po listopadu roku 1989 a také v minulosti zastával funkci předsedy Českého svazu ochránců přírody. Dále je na seznamu také Klára Sutlovičová, která dva roky vedla kampaň na ochranu klimatu v Greenpeace ČR. Mezi vybrané experty patří také fyzik a environmentalista Jan Hollan, ekonomka Eliška Vejchodská, fyzikální chemik Josef Šedlbauer a další.“

Místopředsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková na Facebooku sdílela svůj názor na celý festival a vyzvala ředitele škol, že by se měli více zajímat o to, co nejvlivnější česká neziskovka opravdu představuje.

Podle političky je naprosto neuvěřitelné, kdo všechno se v současné době dostane díky vlivu Člověka v tísni k dětem do tříd. Upozorňuje také, že v rámci projektu Jeden den na školách navíc působí tisíce škol po celé České republice.

„Ředitelé by se měli více zajímat o to, co nejvlivnější česká neziskovka opravdu představuje. Děti musí vzdělávat učitelé, vše ostatní nechme na rodičích. Není možné, aby mezi učitele a rodiče vstupovali ještě aktivisté, kteří šíří propagandu,“ uvádí Majerová Zahradníková ve svém příspěvku na Facebooku.

Dále vyzývá i rodiče, že by se o zmíněný projekt měli více zajímat, protože jen na nich záleží, kdo bude na jejich děti působit. „Nenechme naše děti napospas hysterickým aktivistům, kteří považují kapitalismus za rakovinu lidstva a ochranu klimatu zneužívají ke zúčtování s odlišnými názory…“ píše na závěr politička.