Facebook a těžké ideozločiny dneška

Některé diskuse postrádají racionální jádro, přesto mají tuhý kořínek. Jsem rád, že žijeme v absolutně bezpečné zemi, kde největší hrozbou a nebezpečím jsou nevhodné komentáře a posty na Facebooku.

Jan Kopal

Vypadá to, že prakticky žádná jiná trestná činnost se u nás nepáchá. Nikdo nekrade, nikdo nevraždí. Bude zajímavé sledovat, jak se klasická policie promění časem v ideopolicii, která bude postihovat případy závadového myšlení a úchylek od hyperkorektní normy stanovované šílenými progresivisty a jejich novosvazáckými přisluhovači.

Součástí policejních zátahů bude hon na tradiční české pohádky a knihy klasiků, které budou vyhodnoceny jako nebezpečná rasistická literatura a archaistický brak líčící dobu kamennou. Pohádky bez teplých princů a rasově smíšených párů nebudou mít šanci na vytištění, nemluvě o dalších zvěrstvech. Trestat zlo může jen bratrstvo pravdy a lásky, nikdo jiná na to nemá glejt a Halíkem vysvěcený grál.

Čeká nás veselá a zářná budoucnost, která by byla přijatelnou vizí, kdyby její strůjci prohlásili, že se jedná o nepodařený aprílový žertík. I tak by to bylo na pováženou. Bohužel to však myslí vážně a své bludy vydávají za dogma, novou ideologii, náboženství dneška a chtějí vtělit do zákonů. Bůh s námi!