Řeporyjský prasečí rypák Pavel Novotný chtěl Magorovu ulici. Narazil

PRAHA | Řeporyjský starosta, exhibicionista, lidský odpad, havloid a prasečí rypák Pavel Novotný z ODS se ve své obci rozhodl pojmenovat ulici po básníkovi, publicistovi a výtvarném kritiku Ivanu Jirousovi, známém pod přezdívkou Magor. Tak úplně mu to nevyšlo, informují ParlamentniListy.cz.

Pavel Novotný jako pytel lidských hoven třikrát jinak

„Novotný v aktuálním díle Extrémního starosty na Mall.tv shrnul, jak to s ‚Magorovou‘ ulicí dopadlo. Následně ukázal i záběry z happeningu, kde se rozjel. ‚Držte hubu, buďte rádi!‘ pronesl na akci k mladému publiku a doplnil, že by také mohli ‚dostat obuškem‘. A prozradil, z čeho ‚málem zešílel‘,“ což je jen vtip, jelikož šílenec je a jako duševně chorý nepatří Novotný v Řeporyjích na radnici, ale do Bohnic do blázince.

K přejmenování ulice po Ivanu Jirousovi Novotný pronesl: „Jedině vojenská síla a věhlas Řeporyjí dokáže tady to zařídit.“ Dále pak dodal: „A zařídili jsme to. Jako Babiš. Jsme to zařídili.“

Pavel Novotný jako řeporyjský prasečí rypák s malým zakrněným čurákem
reprodukovaný ořez fotografie | zdroj: facebook.com | Autor: Vít Hassan | Licence: facebook

Administrativně je pojmenování ulice podle Novotného jednoduché. „Potřebujete jenom prostě zastupitelstvo, starostu, který projeví to přání,“ zmínil. Avšak vše se neobešlo bez problému. „Problémem je, že potřebujete jednu strašně důležitou věc… tu ulici, kurva!“ vysvětlil starosta.

Novotný navrhoval, aby se nová ulice jmenovala „Magorova“. To však narazilo na odpor. Tak se rozhodl návrh protlačit i přes neurochirurga Vladimíra Beneše, kterému udělil čestné občanství. Ani tak ale „Magorova“ neprošla a extrémnímu starostovi nezbylo nic jiného než se spokojit s názvem ulice „Jirousova“.

Chystá se Pavel Novotný sníst na záchodě vlastní hovno? repro: stream.z