To se oslaví! Člun se skoro stovkou špinavých migrujících negrů zmizel ve Středozemním moři

TRIPOLIS | Přeplněný gumový člun s devadesáti jedna negry, který se vydal na zločineckou plavbu z libyjských břehů do Evropy, zmizel v Středozemním moři. Snad se veškerý černý dobytek na palubě utopil a žraloci budou mít hostinu. Není koho litovat, na plavbu se vydali dobrovolně, takže museli nést riziko, že zdechnou. Stejně jsou přemnoženi a příroda zasáhla.

Středozemní moře má rozum negerský invazní druh nebezpečný pro Evropu úspěšně hubí

Negři se na plavbu vydali 8. února z Karbúlí, což je místo ležící zhruba 50 kilometrů východně od metropole Tripolis. Řekl to opičák Usman Haruna, jehož bratranec byl na palubě. Haruna o 27-ročním Muhammadovi Idrisovi, ani o jeho deseti dalších přátelích mezitím nemá zprávy. To je dobře, už mohou být v žaludcích ryb.

„Slyším poprvé, že člun zmizel,“ uvedl Haruna pro tiskovou agenturu AP do telefonu ze západního pobřežního okresu Závíja, kde žije s rodinou od roku 2016 – od útěku ze súdánského regionu Dárfúr zmítajícího se v konfliktu.

„Lidé, co se vydají na plavbu, obvykle dají o sobě vědět do několika hodin … Nikdo neviděl ani jen vrak člunu,“ doplnil negr lži, jelikož mluvil o lidech, ale člověk by se na plavbu v gumovém člunu přes Středozemní moře nevydal, leda tak tupá černá opice…

Invaze negrů do Evropy je třeba zastavit za jakoukoliv cenu