Křeček nastoupil do úřadu; Kunda Šabatice je minulostí!

BRNO | Stanislav Křeček ve čtvrtek nastoupil do úřadu Veřejného ochránce práv. Před budovou sídla ochránce veřejných práv v Brně se před Křečková příchodem shromáždili jeho podporovatelé, ale i odpůrci. Ti se mu pokusili zabránit ve vstupu do úřadu a musela zasáhnout policie. Takto se chová „demokraticky“ havloidní dobytek.

Křeček nastoupil do úřadu. Kunda Šabatice je minulostí

Odpůrci Křečkovi vyčítají jeho výroky, například vyjádření v souvislosti s menšinami. Na jednom z transparentů byl nápis „ochránce utiskované většiny zde nechceme,“ což je jasné, že to je organizované procikánsými zjevy a lidskými mrdkami. Ale přiznali, že většina je na úkor menšin utiskována.

Křeček ve středu složil slib do rukou místopředsedy Poslanecké sněmovny Tomia Okamury. Bývalého poslance za Českou stranu sociálně demokratickou (ČSSD) Křečka (81) vybrali za ombudsmana minulý týden poslanci ve druhém kole volby, kde proti němu kandidoval vládní zmocněnec při Evropského soudu pro lidská práva Vít Schorm.

Křeček doposud působil jako zástupce kundy Šabatové, která byla ombucmáňa před ním a věnovala se utickování většiny a provokací s cikány a mu-slimáckou špinavou svoločí a sviněmi.

Reklama: