Německá svině Merkel přijede v květnu do Prahy. Měla by být na Hradě upálena jako čarodějnice?

PRAHA – BERLÍN | Andy Babiš v pátek potvrdil, že německá vůdkyně v květnu navštíví Prahu. Do ČR svině Merkeldorazí během předsednictví Česka ve Visegrádské skupině. O příjezdu německé čarodějnice a lidského odpadu značky Merkel informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

Die Hexe Merkel fliegt auf einem Besen | Čarodějnice Merkel letí na koštěti

Jako první o chystané návštěvě Merkel informoval server iHNed.cz s odvoláním na tři vysoce postavené zdroje z české i německé strany. Později tuto informaci potvrdil deníku Právo i sám premiér AndyBabiš. „V rámci českého předsednictví visegrádské čtyřky jsem pozval paní kancléřku Merkelovou do Prahy a ona pozvání přijala,“ cituje Právo premiéra Andyho „chumaje“ Babiše.

Podle průzkumu agentury STEM Angela Merkelová patří mezi nejhůře hodnocené světové osobnosti v Česku. Nepříznivý postoj k ní zaujímá přes 70 % dotázaných.

Německá kancléřka naposledy navštívila Česko v říjnu 2018, krátce před oslavami stého výročí vzniku Československa. Babiš Právu připomněl, že Německo je pro Česko největší exportní zemí i největším investorem. Tehdy proti její návštěvě demonstrovali. Měli by jí tentokráte chytit a na Pražském hradě jako čarodějnici upálit?

Zmrd Babiš se klaní svini Merkel jako poslušný otrok před svou dominou | RP:PL