Studenou občanskou válku v Česku financuje Soros a páchají jí jeho děvky

PROSTĚJOV | Na své stránce na Twitteru bývalý starosta města New York Rudolf Giuliani obvinil George Sorose ze zneužívání amerických ambasád ve východní Evropě k obhajobě vlastních zájmů a útoků na své protivníky. Radim Fiala následně sdělil, že Soros má rozsáhlou lobbistickou síť i v Česku, která má obrovský vliv na média a vnitřní politické procesy, píše Sputnik.

Radim Fiala si podal zkurveného zmrda Sorose

Před několika dny Rudolf Giuliani, bývalý starosta města New York v letech 1994 až 2001, zveřejnil tweet, v němž se ostře pustil do amerického multimiliardáře George Sorose. Podle jeho slov americký finančník a filantrop záměrně zneužívá americké ambasády ve státech východní Evropy k tomu, aby prosazoval zájmy svých organizací a útočil na své protivníky. Informuje světová zpravodajská agentura a rozhlasová stanice Sputnik, která je součástí mediální skupiny Rusko dnes.

„Soros je nepřítelem republikánské strany číslo jedna. On je jako anarchista. Financuje totiž prokurátory, kteří propouští zločince. Navíc zneužívá naše ambasády ve východní Evropě k ochraně svých organizací a k útokům na své protivníky,” napsal Giuliani na Twitteru.

Slova bývalého starosty města New York našla podporu u českého poslance a místopředsedy SPD Radima Fialy. Český politik je přesvědčen, že v případě Sorosova angažmá v Česku se jedná o značný vliv jeho organizací na politické a veřejné procesy v republice.

„V USA i u nás dnes probíhá faktická studená občanská válka, kdy Sorosova síť stojí jasně na straně globalistů. V České republice Soros a jeho politické neziskovky fakticky ovládají veřejnoprávní média, mají obrovský vliv na státní správu a politické strany,“ uvedl Fiala ve svém příspěvku na Facebooku.

Dále místopředseda SPD uvádí základní cíle činnosti organizací, jež jsou spojené s americkým finančníkem. Podle něj se jedná především o prosazování zájmů migrantů a podporu migrace a multikulturalismu. Dalšími podstatnými cíli jsou podpora genderismu a aktivit spojených s tématem klimatických změn. Hlavním terčem je však podle Fialy český stát a demokracie, stejně jako český národ. Jde totiž o likvidaci národní identity a následující odstranění hranic.