Aktivizuje negerské parazity a vrahy? Komoušský prasák Sanders zvítězil v demokratických primárkách v Nevadě

CARSON CITY | Podle předběžných výsledků senátor a komoušský prasák Bernie Sanders zvítězil v primárních volbách v Nevadě a získává právo na kandidování na funkci vůdce Spojených států (SS) za tzv. „Demokratickou stranu“, což je taková americká odnož komunistické strany lidských hovad. Informaci o primárkách u amerických komoušů přinesla agentura Reuters.

Bernie Sanders | repro: National Review

Podle agentury získává Sanders v Nevadě zhruba 47 %. Na druhém místě je s podstatným rozdílem bývalý zástupce vůdce SS opičáka Obamy Joe Biden s asi 19 %. Na třetím místě je Pete Buttigieg se zhruba 15 %. Buttigieg je teploušský deviant, který si vzal jiného chorého homouše za manžela. Místo klece v blázinci mají takoví v SS možnost kandidovat do Bílého domu.

Sanders na mítinku v Texasu prohlásil: „Jeho tým v Nevadě právě vytvořil multirasovou koalici různého věkového složení, která zvítězí nejen ve státě, ale v celé zemi.“ Mítink vysílala v přímém přenosu televize CNN. Tím se přiznal, že bude aktivizovat všechny negry, kteří nepracují a jako paraziti žijí v městech na dávkách, zatímco bílá, dnes už americká menšina, musí za bezpečím před negerskými hrdlořezy utíkat na venkov.

Joe Biden

Jeho nejbližší konkurent Biden, jehož syn páchal obrovskou korupci na Ukrajině, zase prohlásil, že je spokojen s výsledkem v Nevadě, ale doufá, že zvítězí v dalších primárních volbách v Jižní Karolíně. Nevada je stát, v němž jsou voliči tradičně rozděleni mezi demokraty a republikány, i když v posledních trojích prezidentských volbách tu zvítězili demokraté.

Na rozdíl od Iowy a New Hampshire, kde se konalo první hlasování, je pro Nevadu příznačná demografická rozmanitost, asi 30 % demokratických voličů jsou hispánci.

Hlasovat v demokratických primárkách v Nevadě mohli jenom zaregistrovaní členové tvz. „Demokratické strany.“ Na základě výsledků primárních voleb vyšle stát na červencový stranický sjezd 48 delegátů, z nichž 36 bude hlasovat v souladu s přáním voličů a ostatní se budou moci rozhodovat samostatně. K vítězství potřebují několik tisíc hlasů delegátů.

Pete Buttigieg perversní deviatnní homoušský dobytek

Reklama: