Ján Čarnogurský: Za demonstracemi a mediálními kampaněmi stojí organizovaná skupina (mafie)

BRATISLAVA | Ján Čarnogurský vynesl na světlo zjištění z Kočnerova trestného spisu: Za demonstracemi a mediálními kampaněmi stojí organizovaná skupina, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSPrávy.sk s tím, že to vyplývá z dokladů v trestním spise proti M. Kočner a spol., které má k dispozici Jan Čarnogurský.

Slovenský majdan | reprofoto: Sputnik

„Mám v rukou výpisky z tohoto trestného spisu. Dostal jsem se k nim legálně, tedy alespoň tak legálně jako noviny SME a Deník N k vypískům, které zveřejňují. Uvedené noviny zveřejňují selektivně výpisky, které se jim hodí,“ uvedl tehdejší slovenský premiér.

V spise jsou však i jiné dokumenty. V trestním spise jsou záznamy ze sledování zejména Štěpána Hríba (šéfredaktor Týždeň), ale i dalších. Skupina se schází obvykle v baru Next Apache na Panenské ulici v Bratislavě. „Budu uvádět citáty s uvedením čísla lisu ve vyšetřovacím spise, který je nyní u soudu,“ dodává Čárnogurský.

Ján Čarnogurský |repro: FB JČ

Číslo listu 13077: „hrib a uvedený neznámý muž se během toho, jak Lipšic telefonoval, věnovali také tématu Kaliňák – Bašternák. Prý to vypadá, že to Kaliňák neustojí, prý už nemá téměř žádný vliv. Tlak musí pokračovat „minimálně do očekávaného dubna“. Pokud se prý podaří pořádně ‚zvednout vlnu‘ může z ní vzejít nová síla, tak tomu prý v historii vždy bylo – hlas lidu, hlas boží … (viz video 4 a 5). / Záznam z 29. 3. 2017 /).

Číslo listu 13095: Hríb a Peter Zajac se povídali jak se naskýtá šance, že Sorosova univerzitu přesunou z Budapešti do Bratislavy (pro politiku Viktora Orbána).

Hríb: „Umíte si představit, co bychom tím získali? Zavedl (asi Soros) by sem finanční toky, posílilo by nás to, byl by tu nový prostor pro novou základnu pro progresivní smýšlejících lidí „. … Peter Zajac se obrátil na Hríba a řekl mu „já jsem zakládal VPN, byly tam kdejakou lidé, ale nejvíc mě dostalo, když Budaj přes den křičel na tribunách a v noci v bytě Jána Langoše dohadovali věci s komunisty, osobně jsem je vymákol, to byl hnus nejvyššího zrna, hnus, hnus a ještě jednou hnus, ale co se tehdy dalo dělat? … Si představ, že by už tehdy jsme se tříštily, vše bylo rozjeté, nikdo z nás nevěděl kdo je komunista, liberál, sociální demokrat či konzervativec, ani já ne. Takoví jsme byli zblbnutí ….

V jednu chvíli se na něj (Štefana Hríba- pozn.) Obrátil Peter Zajac a jakoby jen Štěpána Hríba se zeptal, jestli se Petrovi podařila „ta věc u Šafárika“. Hřib mu kývl a dodal, že „Dano (Lipšic?) I Peter (Pčolinský?) To tam mají dobře obsazeno“ / 7. 4. 2017 /. Číslo listu 13104:

„Tentokrát chyběly Samuel Abraham, bratr Fedora Gála i neznámý muž příchozí na BMW s německým evidenčním číslem vozidla. V tento večer dominovala „téma Kiska“, jeho projev v parlamentu a příslib, že bude pokračovat v tlaku na Kaliňák. Kdosi z této partie měl být s Krpeľany (tiskový tajemník tehdy prezidenta Kiska – pozn.) A dohadovat postupy. Tisk se prý bude hlavně na festivalu Pohoda a na přednáškách prezidenta na středních a vysokých školách po letních prázdninách. Na podzim se chystají další protesty.

Účastníci nebyli spokojeni s tím, jak jen málo as minimálním účinkem na protestech pomohli herci. Chybí tam prý přesvědčivý a úderný řečník, kterým Kramár prostě není. Lidé mu nevěří, nejdou za ním. … Na tomto je prý nutné zapracovat. … Peter Zajac se zeptal Štěpána Hríba na Mariána Kočnera. Hřib mu odpověděl něco v tom smyslu, že je to téma „smečka“ a „enkárov“, že se mu v tom nechce hrabat. Někdo podotkl, pravděpodobně neznámý muž z Volva, že je s ním (s Kočnerem) spojovaných tolik kauz, že se v tom prostě musí hrabat. … Peter Zajac pak zvážněl a zeptal se na Ivetu. Hřib odpověděl, že s ní pracují a postupně ji prezentují v médiích stále více. “

Zatím tolik z trestného spisu M. Kočnera. A nyní je jasné, kdo tedy vhrál volby na Slovensku: Mafie, zločinci, zaprodanci a prodejné děvky. Až ty kurvy Slováci pověsí, jak Jánošíka, tak budou v právu.